Willa Domańskich

Willa Domańskich

Willa neorenesansowa z 1925 r z zabytkowymi wnętrzami w stylu Młodopolskim, odrestaurowane zabytkowe zabudowania dworskie, stylowy namiot – w hektarowym parku w Nawojowej Górze, 20 km od Krakowa.

70–180 OSÓB

Willa Stanowi harmonijne połączenie architektury z czasem. Jest inspirującym miejscem z duchem i duszą Młodej Polski.

Wyposażenie Willi stanowią między innymi jadalnia w Stylu Zakopiańskim zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza oraz wykonana we Lwowie Sypialnia Egipska. Budynek mieści cztery sypialnie dla gości Pary Młodej i jej najbliższych.

Willa i otaczający ją zabytkowy park wraz z reprezentacyjną aleją lipową, 300-letnim dębem, na którym zawieszona jest linowa huśtawka, stanowi unikatowy klimat do zorganizowania ślubu w plenerze. W stylowym namiocie usytuowanym tuż przy pozostałościach wapiennych murów dawnej wozowni służącej jako zewnętrzna kawiarnia, organizujemy przyjęcia dla 70-180 osób.

Podstawowe informacje

Ceremonia Ślubna

Zabytkowa przestrzeń Willi to piękne miejsce na ceremonię ślubną. Pomożemy Wam ją zorganizować.

Dekoracja

Wszystko zależy od Was! Możecie skorzystać z pomocy naszych dekoratorów lub zorganizować dekorację na własną rękę.

Menu

Kartę dobieramy indywidualnie, według Waszych preferencji. Wszystkie dania są przygotowywane na miejscu, przez jeden z naszych serwisów cateringowych.

Ilość gości

Namiot jest w stanie pomieścić do 180 osób.

Noclegi

Willa posiada 4 sypialnie w przyszłości będą udostępnione dla Pary Młodej i najbliższych. Do polecenia mamy noclegi w okolicy.