Nasza historia

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W GŁOWIE

Dolina Cedronu to już nie tylko miejsce…

Jesteśmy agencją weddingową tworzącą uroczystości ślubne w wyjątkowych obiektach i pięknym otoczeniu.

Od tego się zaczęło…

Nigdy nie wiemy, kiedy to co miało być tylko życiową pasją przekształci się w coś więcej.

W 2013 roku prace konserwatorskie w XVIII-wiecznym spichlerzu w Leńczach pod Krakowem zostały ukończone. Odrestaurowany obiekt miał stać się romantycznym dodatkiem do dworu i działającej stajni. Pewnego czerwcowego dnia znajomi gospodarzy postanowili jednak urządzić w nim wesele syna. Historia spichlerza w Leńczach potoczyła się więc inaczej…

Od tego czasu w Dolinie Cedronu zorganizowaliśmy 300 przyjęć weselnych, a każde z nich było wyjątkowe i niezapomniane. Nauczyliśmy się kreować przestrzeń, w której ważne chwile dzieją się jeszcze piękniej.

Dziś Dolina Cedronu to już nie tylko miejsce. To marka agencji weddingowej kojarzona z plenerowymi uroczystościami organizowanymi w wyjątkowych obiektach i w inspirującym otoczeniu.

Od lata 2020 roku Dolina Cedronu zaprasza Gości do nowej lokalizacji w Nawojowej Górze, niedaleko Krakowa, w neorenesansowej „Willi Domańskich”. W zabytkowym parku otaczającym Willę, tuż przy pozostałościach wapiennych murów dawnej wozowni, usytuowany jest stylowy namiot, w którym możemy zorganizować wymarzone przyjęcie, do 180 osób.

Oferujemy również możliwość organizacji przyjęcia w tonącej w zieleni 300-letniej rezydencji Lubomirskich w Rudnej Małej, koło Rzeszowa, zwanej historycznie „Retyradą”.

W przyszłym sezonie będziemy Was zapraszać do naszej „Ptaszarni”, otoczonej 8-hektarowym parkiem dawnej oranżerii przy krakowskim dworze Ziobrowskich. To idealne miejsce na całodzienne wesele w stylu włoskim, z odświętnym brunchem, popołudniowymi tańcami i romantycznym zachodem słońca.